درباره ی ما

متخصصین ما به شما اهمیت می دهند.

مفتخریم با برخورداری از پیشرفته ترین دستگاه ها و فناوری های روز دنیا، بهترین خدمات را در حوزه زیبایی و پوست به طور تخصصی و با تأیید سازمان نظام پزشکی کل کشور ارائه دهیم.

دکتر سمانه خلیلی

دکتر سمانه خلیلی

با افزایش سن، میزان کلاژن و الاستین در بدن کاهش می یابد. همین امر موجب کمتر شدن چربی در نواحی گوناگون بدن می شود. درنتیجه، چین و چروک های پوستی، افتادگی و شل شدن پوست اتفاق می افتد و فرم صورت تغییر می کند. در این کلینیک زیبایی، بافت چربی از بخش مورد نظر بدن فرد متقاضی خارج می شود و بعد از فرایند فرآوری به قسمت های مختلف پوست تزریق می گردد.
این روش محبوب برای حذف موهای زائد می تواند به راحتی در طی چند جلسه صورت گیرد. شما می توانید لیزر موهای زائد را با بهترین و معتبرترین دستگاه های روز دنیا در این مجموعه انجام دهید.
تزریق فیلر یا ژل برای حجم دهی و پر کردن لب ها، اصلاح فرم لب ها، رفع و کاهش چین و چروک، خط خنده، فرو رفتگی های جای زخم و اطراف چشم، زاویه سازی صورت و گونه گذاری در این کلینیک زیبایی با بهترین ژل ها از برندهای معتبر و معروف انجام می شود.
یکی از روش های مؤثر برای جوان سازی، جلوگیری از چین و چروک، رفع چروک های سطحی و افتادگی صورت، تزریق بوتاکس است. در این مجموعه، تزریق بوتاکس به بخش های دارای چین و چروک، خط خنده، پیشانی یا خط اخم با هدف جوانسازی پوست با بهترین بوتاکس ها از برندهای برتر دنیا صورت می گیرد.
داشتن مقدار مناسب مو در سر، ابرو یا ریش باعث میشود میزان قابل توجهی سن فرد کاهش یا افزایش پیدا کند که این تغییر همچنان در زیبایی نیز نقش زیادی ایفا میکند. در کلنیک زیبایی دکتر خلیلی انواع خدمات جهت رویش مجدد مو انجام میشود، خدمات درمانی یا کاشت در محیطی پاکیزه زیر نظر پزشک متخصص و با سابقه صورت میگیرد.

 

با ما در ارتباط باشید.

دکمه بازگشت به بالا