مقالات مرتبط با تزریق ژل
موضوعات داغ

حجم دهی با تزریق ژل لب مدل کلاسیک (طبیعی)

حجم دهی و کانتور لب حس زیبایی دوچندان

لب‌ها در زیبایی چهره شما تاثیر بسیار زیادی دارند؛ چرا که مدل لب‌های شما می‌تواند بر دیگر اجزای چهره نیز تاثیرگذار باشد و ظاهر شما را به کلی تغییر دهد. اگر لبتان کمی افتاده و رو به پایین باشد قیافه شما غمگین یا خشمگین دیده خواهید شد و اگر مدل لب‌های شما کمی به سمت بالا متمایل باشد شما خوشحال و سرحال به نظر خواهید آمد.

همچنین برجسته بودن یا نبودن لب‌ها نیز بر روی چهره افراد بسیار تاثیر دارد. افراد زیادی هستند که به دنبال راهی برای برجسته کردن لب هایشان می‌گردند. یکی از راه‌های پیشنهادی برای برجسته کردن لب‌ها تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) است. در ادامه قصد داریم به طور کامل به این روش زیبایی بپردازیم.

تزریق ژل لب طبیعی چیست؟

مدل‌های مختلفی برای تزریق ژل وجود دارد که برخی از این مدل‌ها بسیار مصنوعی و زننده هستند؛ به طوری که طبیعی نبودن لب کاملا واضح است. یکی از انواع مدل‌های تزریق ژل لب، تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) بوده که از پرطرفدارترین مدل‌های تزریق به حساب می‌آید. این مدل علاوه بر طبیعی نشان دادن لب در حین برجستگی، ظاهر معمول لب را نیز حفظ می‌کند.

اگر می‌خواهید برای اولین بار تزریق انجام دهید پیشنهاد می‌شود از مدل کلاسیک استفاده کنید. از آنجایی که در تزریق ژل لب مدل طبیعی، از یک میزان ژل برای تزریق به قسمت بالا و پایین لب استفاده می‌شود، فرم لب‌های شما تغییر نامناسبی نخواهد داشت و نامتقارن نخواهد شد. در نتیجه پس از تزریق، لب‌ها فرم طبیعی خود را حفظ خواهند کرد.

تزریق ژل لب مدل طبیعی
تزریق فیلر لب مدل طبیعی

مراحل تزریق ژل لب مدل کلاسیک

نحوه تزریق ژل و درستی انجام مراحل آن، در کم خطر بودن و ماندگاری این عمل بسیار تاثیرگذار خواهد بود. پزشک در مرحله اول باید به نحوه انجام این عمل و محل‌های مناسب برای تزریق ژل مسلط باشد و پیش از شروع تزریق به طور کامل جنس پوست و مدل اجزای صورت مراجعه کننده را بشناسد.

در مرحله بعد پزشک می‌بایست با توجه به علاقه بیمار و انتخاب مدل تزریق بر روی لب علامت‌گذاری و میزان و جنس برند ژل را تعیین کند. پس از آن با بی حس کردن لب، پزشک اقدام به تزریق ژل خواهد کرد. تزریق فیلر با استفاده از سرنگ‌های مخصوص که بسیار نازک هستند، با مقدار معینی از ژل و در زاویه دقیقی انجام می‌شود.

مراحل تزریق ژل لب کلاسیک
مراحل تزریق فیلر لب کلاسیک

بهترین برند (مارک) برای تزریق

مواد تزریق فیلر لب مدل طبیعی بسیار مهم است؛ زیرا در عین که می‌تواند زیبایی شما را چند برابر کند، قادر است آن را کاهش دهد. در صورت تزریق ژل‌های بی کیفیت، بیمار ممکن است دچار اتفاقات ناگواری شود و زیبایی او به خطر بیفتد؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای تزریق فیلر از برند و مارک‌های مشهور و با کیفیت استفاده کنید. برخی از این برندها عبارت‌اند از:

 • برند ژوویدرم
 • برند رستیلن
 • برند ولبلا
 • برند استایلج
 • برند بلترو
 • برند پرفکتا
 • برند رووفیل
بهترین برند فیلر لب مدل طبیعی
بهترین برند فیلر لب مدل طبیعی

مزایا تزریق ژل لب مدل طبیعی

تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) مزایای زیادی دارد. مواد ژل‌های تزریقی شامل موادی است که در بدن وجود دارد؛ از این رو با تزریق ژل حساسیتی ایجاد نمی‌شود و بسیاری از پزشکان تزریق ژل را بلامانع می‌دانند. علاوه بر این‌ تزریق ژل مدل کلاسیک به دلیل ویژگی‌های زیر بسیار پرطرفدار است.

 • کبودی کم
 • توانایی تعیین میزان تزریق ژل
 • ماندگاری مناسب در صورت استفاده از مواد درجه یک
 • توانایی از بین بردن برآمدگی‌های اضافی
فواید فیلر لب مدل طبیعی
فواید فیلر لب مدل طبیعی

عوارض احتمالی تزریق ژل لب مدل طبیعی

تزریق فیلر نیز مانند عمل‌های زیبایی دیگر دارای عوارضی است؛ با این تفاوت که عوارض این تزریق کوتاه مدت خواهد بود. البته باید اشاره کنیم میزان عوارض این عمل به برند ژل تزریقی و مهارت پزشک نیز بستگی دارد. اغلب عوارض مشاهده شده توسط بیماران شامل موارد زیر است.

 • قرمزی کوتاه مدت
 • التهاب و تورم
 • کبودی موقت
 • خونریزی بسیار کم
عوارض تزریق فیلر لب مدل طبیعی
عوارض تزریق فیلر لب مدل طبیعی

بعد از تزریق ژل لب چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

مراقبت‌های پس از تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) بر روی نتیجه آن بسیار تاثیر گذار است؛ به طوری که اگر به توصیه‌های پزشک خود توجه کنید و آن‌ها را به‌کار بگیرید بهبودی سریع‌تر حاصل خواهد شد. در ادامه مواردی را که باید آن‌ها را رعایت کنید را بیان کرده‌ایم.

 • سعی کنید تا ۶ ساعت پس از تزریق ژل از دست زدن به محل تزریق و یا شستشو این قسمت خودداری کنید؛ چرا که این اعمال موجب جابه‌جایی ژل تزریق شده و برهم‌خوردن تقارن لب خواهند شد. پس از این مدت می‌توانید محل تزریق را با آب و صابون شستشو دهید.
 • در صورت داشتن تورم و قرمزی در روزهای اول از کمپرس سرد استفاده کند. در صورت ادامه‌دار بودن این عوارض پس از سه روز مراجعه به پزشک را فراموش نکنید.
 • بهتر است تا یک هفته پس از تزریق ژل از مصرف داروهایی چون استروئیدی، اسپرین و ویتامین‌های E خودداری کنید.
 • تا زمانی که تورم و خونریزی قسمت تزریق بهبود نیافته از استعمال دخانیات، مصرف الکل، ورزش و فعالیت سنگین پرهیز کنید.
 • از قرار گرفتن در مناطق گرم مانند ایستادن مقابل نور آفتاب و یا حرارت شدید بخاری تا زمانی که التهاب، قرمزی و تورم قسمت تزریق برطرف نشده خودداری شود.
مراقبت های لازم بعد از تزریق فیلر لب مدل طبیعی
مراقبت های لازم بعد از تزریق فیلر لب مدل طبیعی

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب مدل طبیعی

ماندگاری تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) به عوامل متعددی از جمله غلظت و مارک ژل، شرایط بدنی بیمار، عمق تزریق، ناحیه تزریق، سن بیمار و… بستگی دارد؛ اما به طور متوسط مدت زمان ماندگاری ژل‌های تزریقی بین ۶ ماه تا ۱۸ ماه است.

باید اشاره کنیم هر چقدر عمق تزریق بیشتر، کیفیت ژل بهتر و غلظت فیلر زیادتر باشد ماندگاری ژل افزایش خواهد یافت. البته نباید در افزایش ماندگاری این تزریق، هنر دست و تجربه پزشکی که این عمل را انجام می‌دهد را نادیده گرفت.

ماندگاری تزریق فیلر لب مدل طبیعی
ماندگاری تزریق فیلر لب مدل طبیعی

قیمت تزریق ژل کلاسیک در کلینیک دکتر خلیلی

عوامل زیادی بر روی قیمت تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) تاثیر گذار است؛ از این رو نمی‌توان قیمت دقیقی برای این روش زیبایی مطرح کرد. تاثیرگذارترین این عوامل بر روی قیمت، میزان ژل تزریقی و برند ژل است. طبیعتا هر چقدر میزان ژل تزریقی بیشتر باشد و از فیلر بهتر و مشهور‌تری برای تزریق استفاده شود قیمت این عمل نیز بیشتر خواهد بود. کلینیک دکتر خلیلی خدمات زیبایی را با قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت کلینیک زیبایی دکتر سمانه خلیلی اطلاعات بیشتری در مورد تزریق ژل کسب کنید.

هزینه ی تزریق فیلر لب مدل طبیعی
هزینه ی تزریق فیلر لب مدل طبیعی

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم شما را با تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) آشنا کنیم و نحوه و مراحل تزریق آن را با شما در میان بگذاریم. همان‌طور که بیان کردیم برندهای استایلج، بلترو، پرفکتا و… جز بهترین برند‌های ژل لب هستند. در بخشی از مقاله به مزایای این روش زیبایی مانند ماندگاری مناسب آن و عوارض تزریق ژل لب مانند کبودی و تورم موقت اشاره کردیم. همچنین در ادامه به نکات لازم برای داشتن نتیجه بهتر از عمل تزریق، اشاره کردیم؛ مانند استفاده نکردن از دخانیات تا وقتی که کامل تورم ناحیه تزریق بهبود یابد. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول

نحوه تزریق ژل لب مدل کلاسیک چگونه است؟

در تزریق ژل لب با استفاده از مدل کلاسیک، این عمل در هر دو قسمت لب به یک میزان انجام می‌شود. این موضوع به خاطر این است که لب در عین برجسته شدن، فرم طبیعی خود را حفظ کند.

مزایا تزریق فیلر لب با روش کلاسیک چیست؟

بیمار با استفاده از این روش کبودی کمی را تجربه خواهد کرد؛ همچنین می‌تواند میزان ژل تزریقی و ماندگاری آن را نیز تعیین کند. توانایی از بین بردن برآمدگی‌های اضافه لب نیز از مزایای دیگر این روش زیبایی محسوب می‌شود.

عوارض احتمالی تزریق فیلر لب چیست؟

تزریق ژل دارای عوارض خفیفی چون تورم و التهاب موقت، کبودی کوتاه مدت و خونریزی بسیار کم خواهد بود. برخی از مراجعه کنندگان نیز ممکن است هیچ عوارضی مشاهده نکنند.

مدت زمان ماندگاری ژل تزریقی چقدر است؟

به طور متوسط ژل‌های تزریقی بین ۶ تا ۱۸ ماه ماندگاری دارند؛ اما باید گفت هر چقدر تبحر پزشک بالاتر، کیفیت ژل بهتر و غلظت فیلر بیشتر باشد ماندگاری و تاثیر تزریق ژل نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه تزریق فیلر لب مدل کلاسیک (طبیعی) چقدر است؟

نمی‌توان هزینه مشخصی را برای این عمل مطرح کرد؛ چراکه قیمت تزریق ژل به عوامل متعددی از جمله میزان ژل و کیفیت و ماندگاری آن بستگی دارد.
هنوز امتیازی ثبت نشده

چقدر این مقاله برای شما مفید بود؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا