سوالات متداول

چه چیزی برای شروع نیاز دارید ؟

قبل از مراجعه به دکتر باید این نکته را در نظر داشته باشید که به چه مقصودی به کلینیک می روید؟! شما می توانید با کلینیک تماس بگیرید تا مشاوران مجموعه بهترین راهنمایی ها را به خدمت شما عرضه کنند.

چگونه باید یک وقت برای ویزیت تهیه کنم ؟

برای هماهنگی وقت ویزیت، می توانید با کلینیک تماس بگیرید تا یک نوبت برای شما در نظر گرفته شود. به دلیل ازدحام مراجعه کنندگان، از نوبت دهی به صورت حضوری معذوریم.

آیا امکان نوبت دهی حضوری وجود دارد ؟

خیر، جهت نوبت دهی صرفا می توانید با کلینیک تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن وقت ویزیت برای شما تعیین گردد.

کیفیت مواد استفاده شده در بوتاکس و مزوتراپی چگونه است؟

مواد استفاده شده در کلینیک زیبایی دکتر خلیلی از بهترین متریال های آمریکایی و اروپایی هستند که دارای برچسب تاییدیه از وزارت بهداشت می باشند.

کیفیت مواد استفاده شده در بوتاکس و مزوتراپی چگونه است؟

مواد استفاده شده در کلینیک زیبایی دکتر خلیلی از بهترین متریال های آمریکایی و اروپایی هستند که دارای برچسب تاییدیه از وزارت بهداشت می باشند.

آیا پاکسازی، صدمه ای به بوتاکس یا لیزر می زند؟

اگر فاصله زمانی تا هنگامی که التهاب پوست کاهش یابد، رعایت شود هیچ مشکلی نخواهد داشت. برای مثال 1 هفته از زمان بوتاکس یا لیزر گذشته باشد.

لیزر مو های زائد چقدر به طول می انجامد؟

لیزر موهای زائد بسته به مساحت ناحیه مورد بستگی دارد. برای مثال لیر صورت حدود 10 دقیقه زمان می برد، اما لیزر تمام بدن چیزی حدود 40 الی 50 دقیقه زمان خواهد برد.

تعداد جلسات لیزر چقدر می باشد؟

تعداد جلسات لیزر کامل، بسته به نوع دستگاه و پوست و مو افراد متغیر بوده و بین 4 الی 8 جلسه می باشد.

پاکسازی صورت مناسب چه گروه سنی می باشد؟

تمام گروه های سنی بالاتر از 16 سال. پوست افراد در هر سنی به دلیل آلودگی آب و هوا، میک آپ و خشکی آب و هوا نیاز به رسیدگی و پاکسازی دارد.

آیا با استفاده از لیزر، درمان واریس و ضایعات عروقی امکان پذیر است؟

با استفاده از درمان لیزر مشکلات واریس در ناحیه اندام های تحتانی، خال و لک های قرمز رنگ پوست و رگ های نمایان عنکبوتی شکل روی صورت، پیشانی و کناره های بینی قابل درمان هستند.

جهت انجام خدماتی چون لیزر، پاکسازی و نیدلینگ چند جلسه مورد نیاز است؟

بعد از معاینه پزشک و نوع پوست شما و مشکلاتی که در آن وجود دارد، پزشک نظر قطعی خود را در رابطه با نوع درمان و تعداد جلسات اعلام می کند.

هزینه خدمات مجموعه به چه صورت است؟

برای آشنایی از تمام خدمات مجموعه و همچنین اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های 09010960069 | 021-22212030 تماس حاصل فرمایید.

دوست عزیز، بخش بالا صرفا جهت رفع ابهام درمورد سوالات شما راه اندازی شده است. اگر سوالی دارید که در فهرست پرسش و پاسخ ما وجود ندارد، با مراجعه به قسمتی که در پایین تعبیه شده است سوال خود را مطرح نمایید تا مشاوران ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

    دکمه بازگشت به بالا