گالری خدمات دکتر خلیلی

تصاویر قبل و بعد تزریق چربی

قبل و بعد تزریق چربی به صورت
نمونه کار تزریق چربی به صورت
نمونه کار تزریق چربی

همانطور که می دانید تزریق چربی تاثیر زیادی در پری صورت، پر کردن چین و چروک و جلوگیری از ایجاد خطوط کم عمق دارد. تزریق چربی در بخش های مختلف بدن مثل سینه، باسن و صورت و… تزریق می شود. در تصاویر بالا نمونه کارهای تزریق چربی به صورت، مادلینگ و زاویه سازی توسط تیم مجرب کلینیک دکتر خلیلی را مشاهده می کنید.

تصاویر قبل و بعد تزریق ژل لب

نمونه کار تزریق فیلر لب
تزریق فیلر لب
نمونه کار تزریق فیلر لب
نمونه تزریق ژل لب
نمونه کار تزریق فیلر لب

اگر دوست دارید لب هایی زیبا و خوش فرم داشته باشید؛ تزریق ژل روشی موثر برای حجم دهی به لب می باشد. برای تزریق ژل به لب انواع مختلفی مثل مدل لب روسی، عروسکی، قلوه ای، طبیعی و.. وجود دارد که باید توسط پزشک متخصص و مجرب انجام شود تا به نتایج دلخواه خود برسید.تصاویر قبل و بعد از نتایج بی شماری از زیباجویان راضی کلینیک دکتر خلیلی به شما این امکان را می دهد که بازدهی فوق العاده این روش را ببینید.

تصاویر قبل و بعد کاشت مو

عکس قبل و بعد کاشت مو
عکس قبل و بعد کاشت مو
عکس قبل و بعد کاشت مو

ریزش مو از اساسی ترین مشکل مردم است و داشتن موهای پر پشت و ظاهری زیبا تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس افراد دارد. از این رو امروزه کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای داشتن موهای از دست رفته است. به عنوان یک زیباجو، نتیجه نهایی عالی مهمترین بخش کاشت مو است. قبل و بعد از نتایج بی شماری از زیباجویان راضی به شما این امکان را می دهد که بازدهی فوق العاده این روش را ببینید.

تصاویر قبل و بعد کاشت ابرو

کاشت ابرو
کاشت ابرو
کاشت ابرو

کاشت ابرو روشی غیر تهاجمی و موثر برای کسانی که ریزش ابرو یا ابرو کم پشتی دارند می باشد. تصاویر قبل و بعد کاشت ابرو این امکان را به شما می دهد تا با نتایج و پایان کاشت را بهتر مقایسه کنید و با خیالی راحت کلینیک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تصاویر قبل و بعد بلفاروپلاستی

نمونه کار بلفاروپلاستی
عکس قبل و بعد بلفاروپلاستی
قبل و بعد بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک یک عمل زیبایی برای بهبود و تغییر ظاهر پلک ها به دلایل افزایش سن و.. است. تصاویر بالا رفع افتادگی پلک را به خوبی نشان می دهد که رضایت 100% زیباجویان را به خود جلب کرده است.

تصاویر قبل و بعد تزریق فیلر بینی

تصاویر قبل و بعد تزریق فیلر بینی
عکس قبل و بعد تزریق فیلر بینی
نمونه کار تززیق فیلر بینی
قبل و بعد تزریق فیلر بینی
تصاویر قبل و بعد تزریق فیلر بینی
نمونه کار فیلر بینی

تزریق فیلر بینی یک روش غیر جراحی برای اصلاح فرم بینی و از بین بردن قوز بینی است. اگر به هر دلیلی تصمیم به جراحی بینی ندارید؛ این روش موثرترین راه برای قوس دادن بینی و رسیدن به فرم دلخواه بدون بیهوشی و عوارض جراحی است. در بالا نمونه کار تزریق فیلر بینی در کلینیک دکتر  را مشاهده می کنید که می توانید برای مشاوره رایگان با شماره 021-22212030 تماس بگیرید.

تصاویر قبل و بعد زاویه سازی صورت

نمونه کار زاویه سازی صورت
تصویر قبل و بعد زاویه سازی صورت
عکس قبل و بعد زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت برای فرم دهی و زاویه سازی صورت است که زیباجویان با این روش به فرم دلخواه صورت خود می رسند. تصاویر قبل و بعد از نتایج بی شماری از زیباجویان راضی کلینیک دکتر خلیلی به شما این امکان را می دهد که بازدهی فوق العاده زاویه سازی صورت را ببینید.

دکمه بازگشت به بالا