کاشت مو به روش FIT

کلینیک زیبایی دکتر خلیلی، کاشت مو، کاشت ابرو، تزریق ژل، تزریق چربی، تزریق بوتاکس، لیفت صورت و ابرو

خانه کاشت مو کاشت مو به روش FIT
کاشت مو به روش fit

بروز رسانی شده در تاریخ: 1400/11/19

2/8/2022

کاشت مو به روش FIT به عنوان یکی از بهترین روش های کاشت مو در جهان شناخته می شود. در این روش که موثرترین و جدیدترین روش کاشت مو برای داشتن موهایی بیشتر شناخته می شود، در حقیقت یک جراحی سرپایی بدون استفاده از تیغ جراحی برای ترمیم مو می باشد. در مدل کاشت مو به روش FIT شما از موهایی با ماندگاری طبیعی و تاثیری بسیار بالا برخوردار می شوید که این روش نوید یک چهره زیبا را به شما می دهد، به شکلی که موهایی که کاشته شده اند با موهایی که از قبل وجود داشته اند، هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت.

منظور از کاشت مو به روش FIT چیست؟

کاشت مو به روش FIT نوعی از عمل پیوند مو است که در آن بدون استفاده از تیغ جراحی و تنها با استخراج واحدهای فولیکولی مو عمل کاشت مو انجام می شود. در این روش احتیاجی به برش قسمت پشت سر (بانک مو) نیست و فقط به وسیله ایجاد سوراخ های ریزی که قطر آن ها به کمتر از میلی متر می رسد، فولیکول های مو (واحدهای مو) استخراج می شوند و بعد در قسمت هایی از سر که کم پشت یا بدون مو هستند طبق نظر پزشک متخصص در کلینیک زیبایی دکتر خلیلی کاشته می شوند.

مراحل کاشت مو به روش FIT

برای انجام عمل کاشت مو به روش FIT بعد از مراجعه بیمار به مطب یا کلینیک، مراحلی وجود دارد که به صورت زیر می باشند:

  • عکس برداری از تمام نقاط سر به ویژه قسمتی که دچار طاسی یا کم پشتی شده است.
  • ایجاد طرح برای نواحی ای که قرار است از آن ها مو استخراج و سپس کاشته شود.
  • ایجاد بی حسی در سر بیمار
  • استخراج واحد های فولیکولی از نواحی اهدا کننده (بانک مو)
  • آماده سازی و نگهداری واحدهای فولیکولی
  • استراحت
  • کاشت واحدهای فولیکولی برداشت شده
  • رعایت توصیه های پزشکی بعد از کاشت مو و مراقبت از مو ها

مطالب مرتبط: کاشت مو به روش FUT یکی دیگر از روش های کاشت مو محسوب می شود که در این صفحه می توانید تمام اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

دلیل پرطرفدار بودن عمل کاشت مو به روش FIT چیست؟

عمل کاشت مو، همانگونه که از نامش پیداست برای کاشت مو در نواحی ای که دچار طاسی یا کم پشتی شده است استفاده می شود. روش های بسیاری برای درمان ریزش مو وجود دارند اما هیچ کدام به صورت قطعی ریزش مو را قطع نمی کنند اما در این روش این کار عملی است و به همید دلیل دارای محبوبیت بالایی است.

همچنین کاشت مو به روش FIT عملی بسیار کم تهاجمی، بدون درد و خونریزی و با دوره نقاهت کم می باشد. علاوه بر این ها از این روش برای کاشت ابرو نیز استفاده می شود و هیچ گونه جای زخمی از خود باقی نمی گذارد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.