مقالات مرتبط با تزریق ژل

تزریق فیلر لب مدل بازیگر های هالیوودی

جذابیت خود را دوچندان کنید و شبیه مشهورترین چهره های هالیوود شوید.

پیشرفت‌های چشمگیر روش‌های درمانی در حوزه زیبایی، راه حل‌های ایمن تر، آسان تر و جدیدتری را برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر خود هستند، ایجاد کرده است. با استفاده از این روش‌ها، افراد می‌توانند با استفاده از روش‌های زیبایی و غیر تهاجمی، قسمت‌های خاصی از بدن خود را تحت فرآیند‌های ایمن و موثر مورد درمان قرار داده و ظاهری جوان و زیبا در ناحیه مورد نظر ایجاد کنند. آیا دوست دارید که با استفاده از روشی معجزه آسا، طی فرآیندی سریع و آثار طولانی مدت، لب‌های باطراوت و برجسته به سبک بازیگران هالیوود داشته باشید؟

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا شما را با یکی از پرطرفدارترین و زیبایی بخش ترین فرآیند‌های زیبایی امروز، یعنی تزریق فیلر لب مدل هالیوودی و جنبه‌های مختلف آن آشنا کنید. اگر شما نیز به دنبال روشی موثر برای برجسته سازی و افزایش گیرایی و زیبایی در لبان خود هستید، مطالب ذکر شده در ادامه می‌تواند تا حدود زیادی راهنمای شما باشد.

تزریق ژل لب هالیوودی چیست؟

ممکن است گاهی مقابل آینه بایستید و لب‌های خود را با افرادی مشهوری مانند ستاره‌های هالیوودی مقایسه کنید. ستاره‌های هالیوودی معمولا لب‌هایی برجسته و حجیم دارند که بر جذابیت چهره و لبخند آنها افزوده است؛ با این حال اگر لب‌های شما حجم کافی برای یک لبخند جذاب مانند بازیگران هالیوودی را ندارند، می‌توانید روش‌های درمانی زیبایی مانند تزریق ژل لب هالیوودی را برای افزایش زیبایی خود به کار ببرید.

پیش از این، کلاژن به عنوان ماده اصلی برای برجسته سازی لب‌ها شناخته می‌شد که دارای اثربخشی دائمی بود. این روش یکی از پرطرفدارترین گزینه‌ها برای داشتن لب‌های زیبا و جذاب تر محسوب می‌شد اما در برخی موارد ممکن بود کمی مشکل ساز باشد. به عنوان مثال اگر نتیجه نهایی مورد پسند شما نباشد، روش مطمئنی برای بازگردانی لب به حالت اولیه وجود ندارد. بنابراین مواد و روش‌های دیگری با به عرصه خدمات زیبایی گذاشتند که یکی از این مواد که امروز به طور رایج مورد استفاده قرار می‌گیرد، هیالورونیک اسید است. این ماده کاملا طبیعی بوده و در بدن یافت می‌شود و به عنوانی ماده ای فوق العاده برای برجسته سازی محسوب می‌شود، چراکه دارای اثربخشی موقتی بوده و هر زمان می‌توان آن را تجزینه نمود.

مراحل تزریق ژل لب مدل هالیوودی

مراحل تزریق ژل لب مدل هالیوودی
مراحل تزریق ژل لب مدل هالیوودی

در مرحله ابتدایی تزریق فیلر لب مدل هالیوودی، مشاوره و توصیه‌های لازم به شما ارائه شده و با اطلاعات کافی، ایمن ترین برند فیلر، توسط پزشک متخصص پیشنهاد خواهد شد. در مرحله بعدی زوایای چهره و لب مورد ارزیابی قرار گرفته و نقشه کلی و نحوه تزریق مشخص خواهد شد. پس از این مراحل، لب‌ها پاکسازی شده و مرحله بی حسی انجام خواهد شد؛ در ادامه به مرحله اصلی یعنی تزریق می‌رسیم که در آن فیلر مخصوص، ضمن فشار در نواحی مشخص شده، طبق حالت دلخواه، تزریق خواهند شد.

در مراحل پایانی کار لب‌ها پاکسازی و توسط ژل‌های تقویتی پوشیده خواهند شد و تنها کافی است دوران نقاهت را بگذارنید تا به نتیجه دلخواه و حالت نهایی لب‌های هالیوودی دست پیدا کنید. لازم به ذکر است که پس از اولین نوبت تزریق ژل لب مدل هالیوودی، احتمالا لب‌های شما حدود 24 ساعت متورم باقی می‌مانند؛ در چنین شرایطی نگران نباشید، چراکه این ظاهر، نتیجه نهایی تزریق فیلر نیست.

بهترین برند برای ترزیق

بهترین برند برای تزریق
بهترین برند برای تزریق

خوب است بدانید که ژل‌های حاوی اسید هالیورونیک دارای تاییدیه‌های بی المللی هستند و در صورتی که تزریق آنها توسط پزشک متخصص و واجد شرایط انجام شود، کاملا ایمن بوده و هیچ گونه پاسخ‌های تهاجمی ایجاد نمی‌کنند. در کلینیک‌های زیبایی، معمولا پیش از انجام تزریق ژل، پزشک متخصص نکات و توصیه‌های لازم را به شما ارائه داده و بهترین برندها را به شما پیشنهاد می‌دهد، با این حال خوب است شناخت مطلوبی درباره بهترین برندهای تزریق فیلر لب داشته باشید؛ در ادامه می‌توانید برخی از این برندها را مشاهده کنید:

 •  Juvederm
 • Restylane
 • Teosyal
 • Belotero
 • Perlane
 • Radiesse
 • Perfectha
 • و…

مزایا تزریق ژل لب مدل هالیوودی

هنگامیکه تصیمیم خود را مبنی بر تزریق فیلر لب مدل هالیوودی نهایی کردید، خوب است کمی درباره مزایایی که پس از انجام این فرآیند در انتظار شماست، بدانید. در ادامه به بیان برخی از این مزایا خواهیم پرداخت:

 •  افزایش اعتماد به نفس
 • بدون نیاز به جراحی
 • جوانسازی چهره
 • افزایش جذابیت چهره
 • فرآیند نسبتا کم هزینه
 • نتایج موقت و سریع
 • و..
مزایا و فواید
مزایا و فواید

عوارض احتمالی ترزیق ژل لب مدل هالیوودی

با وجود مزایایی که تزریق ژل لب مدل هالیوودی به شما ارائه می‌دهد، عوارض احتمالی نیز وجود دارد که طی دوره کوتاهی رفع خواهند شد. در ادامه می‌توانید برخی از این عوارض را مشاهده کنید:

 • لب‌ها ناحیه حساسی از صورت شما هستند و تورم و کبودی در ناحیه تزریق ژل لب هالیوودی، امری طبیعی است که امکان بروز آن در هر نوع تکنیک و هر ماده ای وجود دارد. بنابراین احتمالا پس از تزریق، در چند روز اول احساس تورم و درد در لب‌های خود داشته باشید؛ در برخی افراد این اثرات تنها یک روز طول می‌کشد و در برخی ممکن است 2 تا 3 روز ادامه داشته باشد.
 • فیلر توسط سوزن یا کانول به لب تزریق می‌شود، بنابراین قرمزی و کبودی در این ناحیه بسیار رایج بوده و ممکن است در این ناحیه احساس سوزن سوزن شدن داشته باشید.
 • مانند هر فرآیند درمانی دیگری، تزریق ژل لب نیز ممکن است واکنش‌های آلرژیکی را به همراه داشته باشد، بنابراین لازم است که پیش از تزریق یا پزشک خود در این باره مشورت کنید.
 • نکته قابل توجه برای جلوگیری یا کاهش عوارض، انتخاب پزشکی واجد شرایط برای انجام فرآیند تزریق فیلر است. درواقع لازم است که تجربه، نظرات و مواد مورد استفاده توسط پزشک را به خوبی بررسی کرده و مطمئن شوید که از نتیجه کار راضی خواهید بود.

بعد از تزریق زل لب چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

موارد مهم بعد از تزریق ژل لب
موارد مهم بعد از تزریق ژل لب

تزریق ژل لب هالیوودی، فرآیندی غیر تهاجمی بوده و به همین دلیل دوره نقاهت و زمان استراحت نسبتا کوتاهی خواهد داشت. درواقع شما تنها چند روز پس از تزریق می‌توانید بدون آثار ورم، نتیجه نهایی و حجم واقعی لب‌های خود را مشاهده کنید. با این حال رعایت برخی نکات می‌تواند روند بهبودی را تسریع بخشیده و نتایج بهتری را ایجاد کند؛ در ادامه می‌توانید برخی از این نکات را مشاهده کنید:

 1. حداقل 48 ساعت پس از تزریق، از ورزش کردن بپرهیزید.
 2. حدود یک هفته پیش از تزریف فیلر لب مدل هالیوودی، از مصرف آسپرین خودداری کنید.
 3. در هفته پیش از تزریق، از خوردن مکمل‌های حاوی روغن ماهی، ویتامین E و ایبوپروفن بپرهیزید؛ چراکه این مواد رقیق کننده خون بوده و منجر به کبودی بیشتر در ناحیه تزریق خواهند شد.
 4. با استفاده از کمپرس یخ، درد ناحیه تزریق را التیام ببخشید.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب مدل هالیوودی

اثر تزریق فیلر لب مدل هالیوودی معمولا بین 6 تا 10 ماه ماندگاری دارد؛ البته این مقدار کاملا به مدت زمانی بستگی دارد که اسید هالیورونیک توسط بدن شما متابولیزه می‌شود. بنابراین ممکن است مدت زمان ماندگاری ژل برای برخی افراد حتی کمتر از 6 ماه و با بیشتر از 10 ماه باقی بماند. علاوه بر این، برند فیلر نیز تا حدود زیادی بر ماندگاری اثرات آن تاثیرگذار است؛ بنابراین توجه داشته باشید که از برندهای باکیفیت و معتبر استفاده کنید.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل لب مدل هالیوودی
مدت زمان ماندگاری

قیمت تزریق ژل لب هالیوودی در کلینیک دکتر خلیلی

قیمت تزریق فیلر لب مدل هالیوودی نیز به نوع و برند فیلر و مرکز ارائه دهنده خدماتی که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد. البته باید توجه داشته باشید که در میان برندهای مختلف فیلر لب‌ها، هزاران نمونه نامرغوب و بی کیفیت وجود دارد که به راحتی در دسترس هستند. بنابراین قبل از تزریق فیلر لب حتما با پزشک متخصص و واجد شرایط مشورت کرده و از ایمن بودن برند مورد استفاده اطمینان حاصل کنید.

در کلینیک دکتر خلیلی همواره سعی شده است که مناسب ترین قیمت‌ها، ضمن ارائه بهترین کیفیت‌ها به مشتریان عرضه شود. شما می‌توانید پیش از انجام فرآیند تزریق با متخصصان کلینیک دکتر خلیلی در ارتباط بوده و با توجه به حالت چهره و معیارها، و همچنین برند توصیه شده یا دلخواه برای تزریق، از قیمت و شرایط درمانی مطلع شده و با اطمینان کامل فرآیند تزریق فیلر لب مدل هالیوودی را انجام دهید.

سخن پایانی

در آخر باید توجه داشته باشید که تزریق فیلر لب مدل ‌هالیوودی باید حتما توسط پزشک واجد شرایط و با مواد اوریجینال و باکیفیت انجام شود. بنابراین به هیچ وجه با دیدن قیمت‌های پایین تر از حد معمول در سالن‌های زیبایی وسوسه نشوید و پیش از انجام تزریق، تحقیقات لازم را انجام داده و با آگاهی کامل اقدام به تزریق فیلر کرده و از بروز عوارض غیر قابل جبران پیشگیری کنید.

 

سوالات متداول

بعد از تزریق فیلر لب مدل هالیوودی چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

به مدت 24 ساعت از شوینده‌ها برای شستشوی صورت خود استفاده نکنید، از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری کنید، برای کاهش درد از کمپرس آب یخ استفاده کنید و… .

چه زمانی نتیجه نمایان خواهد شد؟

نتایج نسبی تزریق ژل لب را می‌توانید بلافاصله پس از تزریق مشاهده کنید؛ با این حال نتیجه نهایی تزریق بعد از حدود 1 ماه قابل مشاهده خواهد بود.

هزینه تزریق فیلر لب مدل هالیوودی چقدر است؟

هزینه تزریق ژل هالیوودی به برند انتخابی و حجم موردنظر شما بستگی دارد و باید توسط متخصص زیبایی و به صورت تخمینی مشخص شود.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا