لب های زیبا با تزریق فیلر لب

مطرح ترین ژل های دنیا برای آنهایی که لب های خوش فرم دوست دارند.

شاید شما از فرم فعلی لب هایتان خوشتان نیاید یا به هر دلیلی دوس دارید لب ‌هایی جذاب تر داشته باشید. تزریق فیلر می تواند برای شما گزینه ای جالب، سریع، کم هزینه و کاربردی باشد. البته با وجود آنکه تزریق فیلر راه حل مطلوبی برای فرم دهی لب‌ ها محسوب می‌ شود، اما باید به یاد داشته باشید چیزی که باعث رقم خوردن نتیجه مطلوب و رضایت بخش برای شما می شود، مراجعه به کلینیک و پزشک معتبر و رعایت نکات قبل و بعد از آن است.

میتوانید در مقاله تزریق ژل راهی برای زیباتر دیده شدن با انواع ژل های تزریقی در صورت و نواحی مناسب تزریق آشنا شوید.

فیلر لب چیست؟

 اصطلاح “فیلر لب” یک کلمه پرطرفدار است که بسیاری از جوانان علاقه بیشتری به این روش نشان می دهند. تزریق فیلر لب یک درمان بی خطر است که پزشک متخصص ژل حاوی اسید هیالورونیک را مستقیماً به لب ها تزریق می کند. فیلر، یک لایه و یک بافت بسیار نرم است که به زیر پوست تزریق شده و به جهت پر کردن چین و چروک های صورت، بازگرداندن ظاهر و بافتی نرم تر به صورت، حجم دهی و جوانسازی انجام می شود. تزریق ژل‌ های لب برای برطرف کردن نقص ها و یا اصلاح فرم لب در افراد انجام می شود. برخی از افراد از لب های نازک، کوچک و یا بد شکل خود ناراضی هستند و از آنجا که فرم و حالت لب در میزان زیبایی افراد تاثیر بسیار زیادی دارد، تصمیم به تزریق مواد حجم دهنده به لب های خود می گیرند.

تفاوت فیلر لب با ژل لب

تزریق فیلر لب یا ژل لب، تزریق کلاژن یا مواد پرکننده دیگر به یک یا هر دو لب شما با استفاده از سوزن است و تفاوتی باهم ندارند؛ البته قابل ذکر است که: خانواده ژل‌ ها، خود، نوعی از انواع مختلف فیلرها هستند. امروزه اسید هیالورونیک (ماده ای که به طور طبیعی در بدن انسان مانند کلاژن وجود دارد) یکی از رایج ترین مواد پرکننده است که در تزریق فیلر لب استفاده می شود.  برخی از بیماران ترجیح می دهند از چربی از نقاط دیگر بدن خود برای تزریق لب استفاده کنند. رویه‌هایی که از چربی از جای دیگر بدن شما استفاده می‌کنند، می‌توانند دائمی‌تر باشند، اما خطر جذب مجدد توسط بدن در طول زمان را نیز به همراه دارند و باعث غیرقابل اعتماد شدن آن‌ها می‌شوند.

ماندگاری تزریق فیلر لب

اگر جراح شما از پرکننده های اسید هیالورونیک در تزریقات شما استفاده کند، به احتمال زیاد بین شش ماه تا یک سال دوام خواهند داشت. تزریق ژل بهترین حالت برای کسانی است که از فرم لب خود راضی نیستند.
مشتریانی که فیلر لب تزریق می‌کنند ممکن است تنها با یک کرم بی‌حس کننده موضعی، ناحیه را بی‌حس کنند. نتایج حاصل از تزریق فیلر لب بین 12 تا 18 ماه ماندگاری دارد.

ژل لب؛ روشی برای جوان تر دیده شدن

ژل‌ ها، حجم دهنده هایی هستند که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارند و تزریق ژل، به عنوان یکی از خدمات رایج در مراکز زیبایی مرسوم و شناخته شده است. ژل ‌ها علاوه بر قابلیت حجیم کردن قسمت هایی از پوست مانند لب و گونه، برای از بین بردن چین و چروک صورت و جوانسازی هم استفاده می شود.

مهم ترین دلیل استفاده افراد از تزریق ژل لب، افزایش حجم لب های از دست رفته به دلیل افزایش سن است. تقریباً با ورود به دهه دوم زندگی، لب ها حجم خود را از دست می دهند و شروع به نازک شدن می کنند. همچنین چین و چروک های بیشتری در اطراف لب بوجود می آیند که یکی از بهترین راه های ممکن برای از بین بردن این عوارض، تزریق ژل لب برای بازگرداندن جوانی و طراوت به لب هاست.

ژل هایی که برای تزریق ژل لب استفاده می شوند، عموما ژل های پیشرفته ای هستند که از اسید هیالورونیک ساخته شده اند که به طور طبیعی در بدن وجود دارند، اما با افزایش سن کاهش می یابند. این آنزیم جذب آب بسیار بالایی دارد و پس از تزریق ژل به افزایش حجم طبیعی لب ها و بازیابی زیبایی از دست رفته کمک می کند.

هزینه حجم دهی لب

هزینه بزرگ کردن لب بسته به موارد زیر متفاوت است:

فیلرها معمولاً به ازای هر سرنگ تزریق شده قیمت دارند. هزینه به مقدار مواد مورد نیاز بستگی دارد. اکثر مردم به بیش از یک تا دو سرنگ نیاز ندارند.

فیلرهای تزریق شونده در لب ها

فیلرها، لایه هایی بسیار نرم هستند که به زیر پوست تزریق می شوند. با تزریق فیلر شما بافتی جدید به قسمت هایی از صورت خود اضافه می کنید. نواحی که این تزریق ها بیشتر انجام می شود در لب ها، پیشانی، چانه، بینی، گونه و زیر چشم است. جنس این فیلرها به گونه ای است که همخوانی کامل با بافت بدن افراد را داشته باشد.

اهداف تزریق فیلرها

فیلر هایی که در لب تزریق می شوند
فیلر هایی که در لب تزریق می شوند

 

تزریق فیلر برای فرم دهی لب

افرادی که لب هایی کوچک و نازک دارند، معمولاً به دنبال روشی برای افزایش دادن به حجم لب ها  هستند، که فرم دهی لب با فيلر یکی از این روش های زیبايی غیرجراحی می باشد که توسط متخصين زیبایی انجام می شود و باعث برجستگی و زیبایی لب ها می شود. با تزریق ژل به لب های شما که توسط پزشک متخصص انجام می شود، لب های بالا و پایین شما باید در حالت متناسب با یکدیگر قرار بگیرند تا زیبایی لب ها ایجاد شود.

 

حجم دهی لب با فیلر:

ژنتیک و بالا رفتن سن، از مهم ترین دلایل برای فرم دهی لب با فیلر است. چون با افزایش سن حجم لب ها کاهش پیدا کرده و یا بعضی افراد به طور ژنتیکی دارای لب های باریک و کوچک هستند که تأثیر زیادی در زیبایی چهره و اعتماد به نفس آن ها دارد.

 

نحوه فرم دهی لب:

انواع متنوعی از فيلرها برای برجسته سازی لب ها مورد استفاده قرار می گیرند. همه این فیلرها حاوی اسید هیالورونیک هستند. مهم ترین ویژگی این ماده این است که حجم زیادی از آب را جذب می‌ کند و باعث برجسته سازی لب ها می شود. برای فرم دهی لب با فیلر ابتدا شما باید فرم دلخواه خود را به پزشکی که به او مراجعه کردید بگویید. پس از آن ژل هیالورونیک اسید با استفاده از سرنگ های بسیار ریز و نازک در زاویه های مناسب و به اندازه کافی و مشخص شده در لب ها تزریق می شود. پزشک با توجه به مهارت و تجربه خود فرم مدنؤ شما را به لب ها می دهد. در این روش درمانی از داروهای بی حسی برای کاهش و از بین بردن درد استفاده می شود.

 

مزایای فرم دهی لب با فیلر:

 

مزایای فرم دهی لب با فیلر
مزایای فرم دهی لب با فیلر

کاربردهای فیلر:

باید به شما بگوییم که فرم دهی لب با فیلر یکی از روش ‌هایی است که تاکنون عوارض خاصی را بدنبال نداشته است. البته در بعضی موارد، کمی تورم و قرمزی پس از تزریق مشاهده می شود که با استفاده از کمپرس یخ به مدت ۲۴ ساعت قابل برطرف شدن است. تا به امروز این روش، کمترین عوارض را به همراه داشته است. به همین دلیل، از دیگر روش ها پیشی گرفته و بسیار مورد استقبال افراد در سراسر جهان قرار گرفته است.

 

چه کسانی برای انجام تزریق واجد شرایط هستند:

 

تزریق فیلر و بروز عوارض
تزریق فیلر و بروز عوارض

 

برخی از مدل های تزریق ژل لب

متقاضیان جوانی که لب‌ های نازک‌ تری دارند، ترجیح می‌ دهند حجم لب‌ های خود را بیشتر کنند یا نسبت لب بالا و پایین را با یکدیگر برابر کنند. افراد مسن‌ تر با توجه به مرز لب‌ هایی که با افزایش سن از بین می‌ روند، ظاهر طبیعی و جوان را ترجیح می ‌دهند. برای کسانی که تا به حال تجربه تزریق ژل لب را نداشته اند، بهتر است ابتدا با یک فرم طبیعی شروع کنند. ولی در زیر، چند مدل را برای شما نام برده ایم که می توانید در مقاله تخصصی در این مورد تمام اطلاعات را در مورد این مدل ها دریافت کنید.

 

تزریق ژل لب مدل:

امروزه به عملی متداول برای مردم تبدیل شده است که برای زیبایی هرچه بیشتر ظاهر لب ها استفاده می شود. تزریق ژل لب مدل های مختلفی دارد که در زیر معروف ترین آن ها را نام برده ایم.

در مقاله ی معرفی انواع مدل های تزریق ژل لب میتوانید با هرکدام بصورت کامل آشنا شوید و با دیدن عکس قبل و بعد آن ها بهتر تصمیم گیری کنید.

نمونه تزریق ژل لب
نمونه تزریق ژل لب (1)
نمونه تزریق ژل لب
نمونه تزریق ژل لب (2)
نمونه تزریق ژل لب
نمونه تزریق ژل لب (3)
نمونه تزریق ژل لب
نمونه تزریق ژل لب (4)
نمونه کار تزریق فیلر لب
نمونه تزریق ژل لب (5)
تزریق فیلر لب
نمونه تزریق ژل لب (6)
نمونه کار تزریق فیلر لب
نمونه تزریق ژل لب (7)
نمونه کار تزریق فیلر لب
نمونه تزریق ژل لب (8)
نمونه تزریق ژل لب
نمونه تزریق ژل لب (9)

  سخن آخر

  در انتها باید به شما متذکر شوم که پزشک متخصص، بهترین کسی است که می‌ تواند به شما در خصوص نحوه‌ تزریق، و نوع تزریق مناسب راهکارهایی را ارائه دهد. در نتیجه پیشنهاد ما به شما این است که بعد از مطالعه‌ این مقاله به نتیجه گیری قطعی نرسیده و با مشاوران کلینیک ما تماس گرفته تا جای هیچ سوالی باقی نماند.

  سوالات متداول

  آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

  انتخاب کلینیک معتبر با کادری مجرب و متخصص در این زمینه بسیار موثر است. اگر تمام شرایط و استاندارد ها در کنار تجربه و تخصص پزشک رعایت و تزریق فیلر لب با بی حسی انجام شود هیچ دردی نخواهد داشت.

  برای فیلر لب بیشتر از چه مارکی استفاده می شود؟

  استفاده از برند بستگی به مدل لب انتخابی و نوع لب فرد دارد که با نظر پزشک و زیباجو انتخاب می شود. از پر مصرف ترین برندهای ژل های لب می توان به ژوویدرم، رووفیل، الیکسین و … اشاره کرد.

  چرا برای تزریق فیلر لب کلینیک دکتر خلیلی را انتخاب کنیم؟

  کلینیک دکتر خلیلی معتبرترین کلینیک تهران است. امکان مشاوره رایگان با پزشک متخصص پیش از هر عمل زیبایی برای زیباجو وجود دارد. کلینیک دکتر خلیلی مناسب ترین قیمت ها را در کنار کیفیت بالا همراه با نمونه کارهای قبل و بعد ارائه می دهد.

  ترمیم فیلر به چه صورت است؟

  هر 6 ماه تا یک سال نیاز به ترمیم دارد و اگر کیفیت مواد بالا باشد حداکثر بعد از 1 سال کاملا جذب شده و از بین میرود.

  آیا تخلیه فیلر لب امکان پذیر است؟

  بله با تزریق آنزیم هیالورونیداز بافت های ژل شکسته و به راحتی از بین میروند.

  آیا تزریق فیلر، عوارض هم دارد؟

  اگر تزریق ژل لب به درستی و تحت نظر پزشک ماهر انجام نشود عوارضی مثل عدم تقارن لب ها، عفونت، برآمدگی های کوچک در ناحیه تزریق، آسیب به بافت لب و … را در پیش دارد.

  ماندگاری فیلر لب چقدر است؟

  میزان ماندگاری و دوام فیلرها به عوامل مختلفی مثل نوع فیلر، نوع پوست، برند، میزان ژل مصرفی و سرعت جذب بستگی دارد. به طور کلی ماندگاری ژل ها به 3 بخش موقت، دائمی، نیمه دائمی تقسیم می شود.

  کمترین میزان تزریق فیلر لب چقدر است ؟

  کمترین میزان تزریق ژل ۰/۵ سی سی می باشد که تغییرات چشمگیری صورت نمی‌گیرد. اکثرا در جلسه ی اول تزریقات فیلر از ۱ سی سی شروع و افزایش پیدا می‌کند.

  هزینه تزریق ژل لب چقدر است ؟

  قیمت و تعرفه فیلر لب بستگی به برند ژل ها و مدل درخواستی دارد. کلینیک دکتر خلیلی این اطمینان را به شما می دهد که مناسب ترین قیمت ها را در کنار کیفیت بالا به زیباجویان ارائه می دهد.
  خروج از نسخه موبایل