مقالات مرتبط با تزریق ژل

ژل استایلج (stylage)؛ مزایا و معایب

فیلرهای استایلج را می توان برای پر کردن و صاف کردن چین و چروک، اصلاح لب، ترمیم حجم، آبرسانی مجدد، بازسازی و جوانسازی پوست استفاده کرد.

آیا به دنبال روشی موثر برای جوانسازی و افزایش زیبایی صورت خود هستید و دوست دارید صورتی سالم و شاداب داشته باشید؟ باید بپذیریم که با افزایش سن، حفظ جوانی و زیبایی صورت نیز دشوارتر خواهد شد. ممکن است عیوب جزئی با استفاده از لوازم آرایشی پنهان شوند اما برای رفع چین و چروک‌های قابل مشاهده، دیگر ماسک‌ها و لوازم آرایشی کارساز نخواهند بود؛ بنابراین درچنین مواقعی چه باید کرد؟ درواقع چندین گزینه از جمله جراحی، بوتاکس و تزریق ژل، برای رفع آثار پیری از صورت وجود دارد که ‌می‌توان گفت آخرین مورد، بهترین گزینه برای درمان است. ژل STYLAGE یکی از بهترین نمونه‌های انواع فیلر و ژل‌های جوانسازی است که ‌می‌تواند اثرات فوق العاده ای را در افزایش زیبایی پوست شما ایجاد کند. برای آشنایی بیشتر با این نوع ژل، در ادامه با ما همراه باشید.

ژل استایلج

با افزایش سن، پوست به تدریج خاصیت ارتجاعی طبعی خود را از دست داده و ممکن است چین و چروک‌هایی را در سطح آن مشاهده کنیم. این چین  و چروک‌ها با گذشت زمان تشدید و به خطوط قابل مشاهده تبدیل خواهند شد و بدین ترتیب صورت درخشش جوانی را از دست خواهند داد. اما جای نگرانی نیست، چراکه محصولات موثری مانند STYLAGE Filler می‌تواند تا حدودی جوانی را به صورت شما بازگرداند. ژل استایلج، به منظور رفع انواع چین و چروک طراحی و تولید شده است و مطابق با وضعیت‌های پوستی مختلف، در فرمولهای متنوع ارائه ‌می‌شود.

ژل STYLAGE حاوی لیدوکائین و آنتی اکسیدانی به نام مانیتول است؛ وجود این عناصر به خنثی کردن رادیکال‌های پوست کمک کرده و درنتیجه تورم، قرمزی و تحریک پذیری کمتری را در مقایسه با سایر ژل‌ها، ایجاد ‌می‌کنند. همچنین استایلج کاملا با محیط زیست سازگاری داشته و به نوعی زیست تخریب پذیر است؛ این ویژگی ژل استایلج را به انتخابی ایمن و بی خطر، برای افرادی با انواع طیف آلرژی، تبدیل کرده است.

ژل استایلج و کاربرد های آن
ژل استایلج و کاربرد های آن

کاربرد تزریق ژل استایلج

صورت‌های زیبا و جوان، ساختاری صاف و حجمی مناسب دارند، با گذشت زمان، صورت ما به طور طبیعی دچار کاهش حجم شده و ممکن است کانتورهای آن به خوبی مشخص نباشند. این مشکل یکی از بارزترین نشانه‌های پیری صورت است که با عواملی مانند رژیم یا ورزش‌های سنگین، تشدید خواهد شد. بنابراین با افزایش سن، حتی اگر کمتر دچار چین و چروک شوید، با از دست دادن بافت زیرین پوست به طور طبیعی، دچار افتادگی پوست گود شدن گونه‌ها، و درنهایت پیری و شکستگی چهره خواهید شد. در چنین شرایطی استفاده از  Filler STYLAGE یکی از روش‌های موثر و فوری برای بازگرداندن حجم صورت است که ضمن ایجاد تناسب مناسب، ظاهری طبیعی و جوان به چهره ‌می‌بخشد.

گفتیم که ژل STYLAGE دارای ترکیباتی از جمله هیالورونیک اسید است؛ این ماده به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد بنابراین نگرانی درباره تزریق آن وجود نداشته و هیچ آسیبی به اندام‌های بدن وارد نمی‌کند. این ژل، باعث نرمی و لطافت پوست شده و در جوانسازی آن بسیار موثر است. برای درک بهتر از کاربردهای ژل استایلج ‌می‌توانید موارد ذکر شده در ادامه را مورد بررسی قرار دهید:

 • رفع چین و چروک‌های سطحی و متوسط تا شدید
 • رفع چین و چروک دور چشم
 • رفع خطوط اخم
 • رفع چین و چروک‌های ظریف گونه‌ها
 • جوانسازی خط لبخند
 • اصلاح فرم بینی
 • ترمیم حجم صورت
 • و…

انواع ژل STYLAGE

ژل‌های استایلج در طیف وسیعی از محصولات و فرمول‌های مختلف ارائه ‌می‌شوند که هرکدام از آنها مزایای درمانی خاصی را ارائه ‌می‌دهند. در ادامه ‌می‌توانید با برخی از نمونه‌های مختلف ژل STYLAGE آشنایی پیدا کنید:

انواع فیلر STYLAGE
انواع فیلر STYLAGE

ژل STYLAGE فرمول S

این ژل برای کاربردهایی مانند از بین بردن سیاهی زیر چشم، چین و چروک‌های سطحی در اطراف چشم، بین ابروها، اطراف دهان و روی گونه‌ها، بهترین انتخاب محسوب ‌می‌شود.

ژل STYLAGE فرمول M

برای ایجاد تغییر در برخی نواحی بدن مانند تغییر شکل لاله گوش، لیفت کاهش قوز و لیفت نوک بینی، لیفت شقیقه، درمان افتادگی پوست …، از این فرمول ژل استایلج استفاده ‌می‌شود.

ژل STYLAGE فرمول L

از ژل استایلج با فرمول L برای خطوط لبخند بسیار عمیق و جوانسازی پوست استفاده ‌می‌شود. همچنین این نوع ژل ‌می‌تواند چین و چروک‌های عمیق اطراف چشم، بین ابروها، اطراف لب و روی گونه‌ها را به خوبی رفع کند.

ژل STYLAGE با فرمول XL و XXL

فرمولاسیون XL و XXL استایلج نتایج مطلوبی را در ترمیم و حجم دهی به صورت، برجسته سازی استخوان گونه و ایجاد کانتور صورت، ارائه ‌می‌کنند.

فیلر لب STYLAGE

همانطور که از نام این ژل پیداست، دارای فرمولاسیونی خاص برای زیباسازی لب‌ها بوده و به افزایش حجم و فرم دهی به لب‌ها در سبک‌های مختلف، مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد.

استفاده از استایلج در حجم دهی دهی لب ها
استفاده از استایلج در حجم دهی دهی لب ها

ماندگاری ژل استایلج

ترکیبات موجود در ژل استایلج اثری طبیعی و طولانی مدت را فراهم کرده و در فواصل زمانی بیشتری نسبت به سایر نمونه‌ها، به تزریق مجدد نیاز پیدا ‌می‌کنند. به همین دلیل است که این ژل برای درمان طیف وسیعی از مشکلات پوستی در نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار ‌می‌گیرد. به طور کلی بسته به نوع و فرمولاسیون به کار رفته در ژل STYLAGE، سن و ناحیه تحت درمان، نتایج تزریق فورا اتفاق خواهد افتاد و با توجه به سبک زندگی، نوع پوست و…، تا حدود 1 سال دوام خواهد داشت.

ماندگاری فیلر استایلج
ماندگاری فیلر استایلج

مراقبت های قبل و بعد از تزریق ژل STYLAGE

اگرچه ژل STYLAGE دارای ساختاری ایمن و بی خطر است، اما رعایت برخی نکات مراقبتی در دوره قبل و بعد از تزریق ژل، ‌می‌تواند تاثیر دوره درمانی را سریع تر و ماندگارتر کند. به عنوان مثال، توجه به نکات زیر ‌می‌تواند بافت‌های شما را برای دریافت تاثیر ژل، آماده سازی کند:

 • از محصولات موضعی ضد پیری و جوان کننده استفاده نکنید.
 • از اپیلاسیون کرد تا استفاده از کرم موبر در ناحیه موردنظر خودداری کنید.
 • مصرف مکمل‌ها را یک هفته پیش از درمان، متوقف کنید.
مراقبت های قبل و بعد از تریریق فیلر stylage
مراقبت های قبل و بعد از تریریق فیلر stylage

همچنین رعایت نکات زیر پس از انجام فرآیند تزریق، بهبود بافت و نتیجه بخشی ژل را افزایش دهد:

 • تا 24 ساعت بعد از فرآیند تزریق، از لوازم آرایشی، پاک کننده‌ها، شوینده‌ها، مرطوب کننده و… استفاده نکنید.
 • محل تزریق را لمس نکنید.
 • از انجام ورزش‌های سنگین، حداقل یک روز پس از درمان خودداری کنید.
 • برای تسکین درد محل تزریق، از کمپرس آب یخ استفاده کنید.

مزایای تزریق ژل استایلج

ژل STYLAGE در مقایسه با سایر نمونه‌ها، دارای مزایای بسیاری است که در ادامه ‌می‌توانید برخی از آنها را مشاهده کنید:

 • این ژل دارای ترکیبی منحصر به فرد و متشکل از عناصر هیالورونیک اسید، مانیتول و لیدوکائین است که در کنار آنتی اکسیدان‌های موجود در آن، به طور موثر جوانسازی پوست را محقق ‌می‌سازد.
 • ژل استایلج توسط فناوری 3D ماتریکس تولید شده و اثر طولانی تری ایجاد ‌می‌کند.
 • فیلر استایلج ظاهری بسیار طبیعی در نواحی مختلف بدن ایجاد ‌می‌کند.
 • ژل‌های استایلج ضمن ارائه نتایجی منحصر به فرد و مفید، دارای قیمت‌های معقول و به صرفه هستند.
 • ژل STYLAGE به راحتی و بدون ایجاد درد و ناراحتی زیاد، به پوست تزریق ‌می‌شود و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.
 • وجود مانیتول در ترکیبات این ژل، عوارض جانبی آن را تا حدود زیادی کاهش ‌می‌دهد.
 • و…

بیشتر بخوانید: تزریق چربی از جمله روش های موثر در جوانسازی پوست و پر کردن چین و چروک صورت است.

مزایای تزریق فیلر استایلج
مزایای تزریق فیلر استایلج

عوارض تزریق ژل استایلج

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، ژل استایلج یکی از ایمن ترین نمونه انواع ژل و فیلر است که هیچ گونه خطر جدی برای بدن ایجاد نمی‌کند. دوراقع ژل STYLAGE طی چند ثانیه به پوست تزریق شده و تنها در همین زمان کوتاه ممکن است کمی ‌ناراحتی در پوست ایجاد کند. با این حال ممکن است عوارضی هرچند ناچیز، پس از انجام تزریق و در محله بهبودی رخ دهد که در ادامه ‌می‌توانید برخی از آنها را مشاهده کنید.

 • تورم جزئی
 • کبودی جزئی
 • درد
 • خارش
 • آلرژی
عوارض تزریق ژل STYLAGE
عوارض تزریق ژل STYLAGE

درچنین شرایطی لازم است که احتیاطات لازم را به جا آورده و تزریق ژل STYLAGE را در مراکز تخصصی و مطمئن انجام دهید. کلینیک دکتر خلیلی یکی از مراجع با تجربه در زمینه فرآیندهای زیبایی است که خدمات مربوط به تزریق ژل استایلج را با کمترین عوارض و با رعایت اصول حرفه ای، به شما عزیزان ارائه ‌می‌کند. تنها کافیست با مشاوران این کلینیک در تماس باشید و ضمن دریافت راهنمایی‌های لازم، در جلسات درمانی شرکت کنید.

هزینه تزریق ژل STYLAGE

هزینه نهایی تزریق ژل استایلج تحت تاثیر عوامل مختلفی تعیین ‌می‌شود که از جمله این موارد ‌می‌توان به نوع درمان، ناحیه موردنظر، فرم و نتیجه دلخواه، نوع مقدار ژل تزریق و… اشاره کرد. در چنین شرایطی برای برای اطلاع دقیق از قیمت تزریق ژل استایلج ‌می‌توانید ضمن تعیین ویژگی‌های مطلوب خود، با کلینیک دکتر خلیلی تماس گرفته و به طور کاملا رایگان، راهنمایی‌های لازم را از مشاوران با تجربه این کلینیک دریافت کنید. خوب است بدانید که ژل استایلج در مقایسه با سایر ژل و فیلرها، با سرعت کمتری تجزیه ‌می‌شود، بنابراین شما ‌می‌توانید در مدت زمان طولانی تری از مزایای تزریق ژل، بهره مند شوید. علاوه بر این ویژگی، ژل استایلج را به یکی از انتخاب‌های مقرون به صرفه تبدیل ‌می‌کند.

هزینه تزریق ژل استایلج
هزینه تزریق ژل استایلج

جمع بندی

خوشحالیم که تا انتهای مطلب با ما همراه بودید؛ بدین ترتیب دریافتیم که ژل STYLAGE را ‌می‌توان به عنوان اولین ژل تک فازی معرفی کرد که با ساختاری نوآورانه و مدرن، از اسید هیالورونیک و آنتی اکسیدان‌های طبیعی، به منظور کاهش اثرات پیری و افتادگی پوست، طراحی و تولید شده است. از این يل ‌می‌توان برای از بین بردن چین و چروک‌ها، اصلاح فرم لب و بینی، ترمیم حجم اجزای صورت، آبرسانی، جوانسازی پوست و…، به طور هدفمند و اثربخش، استفاده کرد. بنابراین پس از کسب اطلاعات کافی درباره ژل استایلج، اکنون ‌می‌توانید با اطمینان خاطر تصمیم خود را مبنی بر تزریق و جوانسازی پوست خود نهایی کنید. در این صورت مشاوران کلینیک خلیلی آماده ارائه مشاوره‌های کاربردی به شما عزیزان هستید.

سوالات متداول

آیا استایلاژ پرکننده خوبی است؟

روش تزریق فیلر Stylage بسیار راحت، شفاف و آسان برای انجام است. این یکی دیگر از دلایلی است که پزشکان استایلاژ را توصیه می کنند و مشتریان آن را انتخاب می کنند. استایلیج مخصوص لب برای بزرگ کردن لب ها با افزودن حجم از دست رفته و همچنین برای تغییر کانتور و موارد دیگر استفاده می شود.

آیا Stylage بهتر از Juvederm است؟

به طور خلاصه، ما می دانیم که Juvederm به دستیابی به یک قوام منسجم در داخل بافت پوست کمک می کند، در حالی که Stylage ساختار سبک تر و کم تراکم دارد. هر دو هنگام اعمال در ناحیه درمان توزیع یکنواختی را ارائه می دهند.

ماندگاری Stylage چقدر است؟

پرکننده Stylage فیلر Stylage بین 6 تا 24 ماه بسته به فرد، فرمول Stylage مورد استفاده و مقدار تزریق دوام دارد. بیماران باید حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از لمس و اعمال فشار به ناحیه تحت درمان، نوشیدن الکل و ایجاد حالات شدید صورت خودداری کنند.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا