معرفی مدل های انواع تزریق ژل لب +عکس
انواع تزریق ژل لب

انواع تزریق ژل لب به دلیل استقبال زیاد و افزایش تقاضا برای لب ‌های برجسته و خوش فرم، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. داشتن لب های برجسته و شاداب، جذابیت چهره را دوچندان می کند و به همین علت، ترزیق ژل لب، می تواند گزینه مناسبی برای متعادل کردن اجزای چهره باشد.

به عنوان یک فرآیند غیر جراحی، انواع مدل تزریق ژل مزایای موقتی را به همراه دارد. برای حفظ بهبودهای مورد نظر، متقاضیان باید هر شش الی نه ماه یکبار تزریق بیشتری انجام دهند. از طرف دیگر تزریق های نیمه دائمی ممکن است حدودا تا دو سال طول بکشند. فرم لب، حالت های متنوعی دارد که با توجه به فاکتورهای مختلف مانند ژنتیک در هر فرد متفاوت است.

مهم ترین نکته قبل از تزریق ژل انتخاب مدل و نوع آن است که انواع مدل های آن شامل: ژل لب روسی، ژل لب کلاسیک و… می باشد که در این مقاله به بررسی و معرفی انواع تزریق ژل لب پرداخته ایم.

انواع مدل تزریق ژل لب

روسی

مردمان روسیه دارای زیباترین چهره ها در جهان بشمار می روند. حتما به تصاویر زنان روسی دقت کرده اید و متوجه شده اید که فرم بینی و لبهای متفاوتی نسبت به مردمان سایر کشور ها دارند. آن ها همچنین در زمینه جراحی و اعمال زیبایی بسیار پیشرفته هستند. تزریق ژل لب روسی مثل سایر مدل های تزریق ژل لب انجام می ‌شود، فقط تفاوت آن با بقیه سبک های تزریق ‌ژل این است که، تمرکز مدل ژل لب روسی، تزریق فیلر به ناحیه V شکل دهان که معروف به Cupid است.

هدف، افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آن ها است. تزریق لب روسی در اندازه لب بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها تمرکز دارد.در واقع کاری که متخصصان زیبایی برای تزریق ژل لب مدل روسی انجام می‌ دهند تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب برای برجسته کردن و لیفت در حدود ناحیه لب است.

 

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل روسی

 

در زمان تزریق ژل مدل روسی باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی توجه شود. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای ایجاد یک حالت تقارن مناسب باید تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام شود.

کلاسیک

مدل لب کلاسیک به همه افراد و با هر فرم صورت می آید. لب بالا و لب پایین در حالت کلاسیک نسبت به یکدیگر کاملا متعادل هستند و ظاهر طبیعی اولیه را حفظ می کنند. در تزریق ژل لب مدل کلاسیک یا طبیعی هدف، بازیابی شکل طبیعی لب ها است. تصحیح شکل طبیعی لب، افزایش حجم لب بالا یا پایین و خوش فرم کردن لب از جمله اقداماتی هست که در این مدل صورت می گیرد.

این مدل تزریق، معمولا دارای طبیعی ترین نتیجه است. در عین حال تغییرات قابل مشاهده، زیبایی را هم برای لب ها ایجاد می کند. این مدل از تزریق ژل لب، برای کسانی که می خواهند تغییرات جزئی بر روی شکل و ظاهر لب های خود ایجاد کنند، بسیار مناسب است.

کمان

در چنین فرمی تمرکز اصلی بر روی لب بالایی است که مانند کمان می باشد و لبه های آن ویژگی تمامی فرم های دیگر را دارد. برای کسانی که می خواهند نتیجه تزریق ژل لب کاملا طبیعی باشد انتخاب این حالت کمانی هم بسیار مناسب است. حالت کمانی لب ها احساس جوانی را به صورت منتقل می کند. افرادی که پا به سن گذاشته اند و کلاژن و طراوت لب هایشان کاهش پیدا کرده است می توانند با ژل لب جوانی را به چهره خود بازگردانند.

 

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل کمان

هالیوودی

این فرم لب ها را بیشتر در فیلم ها و تلویزیون می بینیم. مدل هالیوودی هم لب بالا و هم لب پایین را تحت تاثیر قرار می دهد و در این مدل تقریبا هر دو لب به افزایش حجم نیاز دارند. فرم هالیوودی تمرکز را از روی بقیه اجزای صورت برمی دارد و بیشتر لب ها به چشم می آیند.

 

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل هالیوودی

عروسکی

هدف از مدل عروسکی یا باربی، فرم دهی صورت به شکل عروسک ها و کارتون های پرطرفدار دخترانه است. در این مدل ، لب پایینی نسبت به لب بالایی حجیم تر شده و قسمت V شکل هم مقداری تقویت می شود. مدل عروسکی تا حدودی در پوشیده شدن لثه ها هنگام خندیدن (گامی اسمیل) تاثیر زیادی دارد. تزریق ژل به لب از نوع عروسکی یا همان باربی، حس جوانی و شیک بودن را به ظاهر خانم ها انتقال می دهد.

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل عروسکی

صدفی

در مدل صدفی، تمرکز بیشتر بر لب پایین است و از این نظر، برخلاف حالت کمانی صورت می پذیرد. حجم دهی لب پایین به شکل دو قطره اشک در مرکز لب اضافه می شود. این کار باعث می شود که شکل اولیه لب پایینی که به صدف شباهت دارد بیشتر نمایان شود. شکل صدفی لب پایین را می توان با مدل های دیگر برای لب بالا ترکیب کرد که باعث بدست آمدن یک فرم جدید و منحصر بفرد می شود.

 

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل صدفی

سه دکمه ای

از پرطرفدارترین مدل های تزریق ژل، مدل سه دکمه ‌ای است. سه دکمه ای بخاطر به اینکه لب بالا دارای سه قسمت مهم میانه‌ لب بالا (V شکل) و دو سمت آن می‌ باشد. در روش سه دکمه ‌ای، ناحیه میانی لب بالا و دو قسمت راست و چپ لب پایین بیشتر از نقاط دیگر با ژل حجیم می شوند. به این ترتیب حالتی خوشایند به لب‌ ها داده می شود. یعنی لب ‌ها علاوه بر حجیم شدن، یک شکل جدید و منحصر بفرد به خود می ‌گیرند.

قلوه ای

در مدل قلوه ای، مقدار مشخصی از ژل به تمام قسمت‌ های لب تزریق می شود. لبها پس از تزریق تا حد زیادی برجسته و حجیم و به نظر می آیند. با توجه به حجیم شدن لب در این روش، کسانی که می خواهند این نوع مدل را انجام دهند باید دارای صورتی گرد باشند. همچنین برای افرادی که چشم های ریزی دارند و اجزای صورتشان متراکم است این روش به هیچ عنوان مناسب نیست. در مجموع، تناسب این مدل با سایر اجزای صورت بسیار اهمیت دارد.

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل قلوه ای

قلبی

تمرکز تزریق ژل در مدل قلبی، نقطه V شکل لب بالا و امتداد لب پایین است. هدف همانند اسم این مدل، فرم آن شکل قلب انسان است. با توجه به همرنگ بودن لب و قلب ها در داستان های عاشقانه، شبیه کردن لب ها به قلب می تواند جذابیت بیشتری برای افراد داشته باشد. خیلی از پزشکان برای دستیابی به نتیجه ‌ای جذاب و کامل ‌تر از مدل قلبی استفاده می‌ کنند. لب ‌های قلبی شکل بسیار زیبا و زنانه هستند و در بین افراد طرفداران بسیاری دارند.

 

انواع تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل قلبی

سخن آخر

تزریق ژل را حتما در مراکز درمانی معتبر و توسط پزشک انجام دهید. حتما مشخصات برند ژل را بپرسید. تمامی سوالات و ابهاماتی که در ذهن خود دارید قبل از انجام کار بپرسید تا با خیال راحت و بدون نگرانی تزریق انجام شود.